پیام تبریک مدیرعامل موسسه محک خسارت

یا مقلب القلوب و الابصار     یا مدبراللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال  حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو با فصل بهار و تجدید زندگی در طبیعت و زنده شدن گیاهان، یاد آور عظمت بی انتهای پروردگاروگذران سریع عمر، تجسم اعمال و رفتار در روز قیامت است. لذا تداعی کننده ایجاد حال بهتر و شایسته تردر ما می باشد. همه نعمات در ایران اسلامی مرهون تعالیم قرآن ، اهلبیت و خاصه حضرت فاطمه زهرا (س) است. امید است همواره در سایه تعالیم فرزند عزیزش قائم آل محمد حضرت حجت ابن الحسن عسکری (عج) قرار گرفته ودر اجرای فرامین مقام عظمای ولایت موفق و موید باشیم .
خدا را سپاس می گوئیم که بحمد ا… در موسسه محک خسارت نوین اندیش توانستیم در سال گذشته ضمن فائق آمدن به مشکلات موفقیتهای شایان توجهی کسب و رضایت کارفرمایان و بیمه گران وبیمه گذاران عزیز را بدست آوریم .
در اینجا فرصت را مغتنم شمرده ، لازم می دانم از زحمات و تلاشهای صمیمانه و دلسوزانه و بی وقفه همه همکاران عزیزم در موسسه محک خسارت خصوصا طی یکسال گذشته تشکر نمایم. بدون شک همه موفقیت ها و پیشرفت ها، مرهون سعی و تلاش جمعی شما می‌باشد. اینجانب در بهار فاطمی سالی خوش را توأم با سلامتی، سعادت و عافبت بخیری، سربلندی، پیروزی و موفقیت برای فرد فرد شما عزیزان و خانواده های محترمتان از خداوند منان مسئلت دارم .
ومن ا… التوفیق
ناصر مقدسی
مـدیر عامـل